Нові іноземні почесні професори БДПУ

На черговому засіданні Вченої Ради Бердянського державного педагогічного університету, що відбулось 29 жовтня 2015 року, одноголосно було прийнято рішення про присвоєння звання почесного професора БДПУ Атанасіосу Мустакасу та Алессандро Фігусу.

Атанасіос Мустакас є професором порівняльного мовознавства Фрайбурзького університету імені Альберта Людвіга (Німеччина). Співпраця професора Мустакаса з БДПУ триває з 2006 року. Серед підстав для присвоєння звання почесного професора БДПУ – вагомий внесок Атанасіоса Мустакаса у розвиток співробітництва нашого університету та DAAD (Німецька служба академічного обміну), зокрема, проведення ним в рамках програм DAAD практичних занять та лекцій з курсів «Країнознавство», «Практична граматика», «Історія німецької мови» та «Діалектологія» для студентів філологічних та нефілологічних спеціальностей БДПУ.

Мустакас А.

Алессандро Фігус є професором Link Campus University (Італія). Він зробив вагомий внесок у розвиток міжнародного співробітництва БДПУ, зокрема, шляхом участі у проектах TEMPUS IV «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами та організаціями» та Erasmus + “Capacity Building in Higher Education”.

Alessandro Figus ITA

 

Нагадаю, що у 2014 році звання почесного професора БДПУ було присвоєно професору Феліпе Пересу (Мексика) та доктору Христині Ковшевич-Дурбак (США).

Ігор Лиман,

координатор міжнародної діяльності БДПУ 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print