Нові здивування, нові емоції….

П’ятий рік поспіль Обласний центр патріотичного виховання молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації проводить обласний конкурс патріотичного спрямування «Я – Українка». Метою конкурсу є підтримка обдарованої талановитої молоді, збереження, відродження та популяризація традицій української культури у формуванні світогляду та духовності підростаючого покоління, набуття цілісного сприйняття образу жіночої краси, залучення до участі у патріотичному русі, а також виховання духовних, морально-етичних цінностей, любові до України, рідного краю. За звання «Міс – Українка 2017» у фіналі змагалися 12 дівчат, студентки вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації Запорізької області та професійно-технічних закладів.

20170314_152437

Приємно відзначити, що серед 12 фіналісток на сцені сяяла і наша Дарина Литвиченко – студентка факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти. Щоб підтримати нашу красуню від факультету зібралася група підтримки під керівництвом аспіранта кафедри дошкільної освіти Юлії Семеняко та студентки Карини Торчаніної, у супроводі першого проректора БДПУ, професора Ольги Гуренко.

20170314_152936 20170314_152705

Перебуваючи в Запоріжжі, не могли оминути одне з Семи чудес України – унікальний природний та історико-культурний комплекс – острів Хортицю. Перетнувши головні дерев’яні ворота сторожової вежі, студенти опинилися у самій гущині експозиції «Запорізька Січ». На території комплексу хлопці та дівчата побачили житло та господарські будівлі козаків, оглянули козацьку канцелярію, гетьманську хату, Січовий майдан та дерев’яну Церкву Покрови Пресвятої Богородиці, що побудована без єдиного цвяха. На оглядовому майданчику з козацькими гарматами перед відвідувачами постав Дніпро-Славутич і вражаюча панорама греблі ДніпроГЕСу. Тут, на Січі, у 2007 році відбувалися зйомки епізодів фільму «Тарас Бульба» за участю відомого актора Богдана Ступки. І ми були щасливі, зробивши фото біля пам'ятника легендарному герою.

20170314_153005 20170314_153842

Важко знайти слова, щоб висловити наше задоволення від побаченого! Лише кілька годин на о. Хортиця, а студенти вже повні вражень від екскурсії, а попереду найцікавіше – конкурс «Я – Українка 2017» та нові здивування, нові емоції….

Юлія Семеняко
аспірант кафедри дошкільної освіти
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print