Новітні технології – крок до майбутнього

Учора, 7 лютого, в рамках Тижня інформатики відбулася зустріч представників факультету фізико-математичної, комп'ютерної та технологічної освіти (ФМКТО) к. пед. н., доцентів кафедри комп'ютерних технологій в управлінні і навчанні й інформатики Ганни Алєксєєвої та Ганни Чуприни, студентів та випускників цього факультету із учнями та вчителями Гімназії №2 під гаслом: «Новітні технології – крок до майбутнього».

IMG_1914

Вибір професії, вступ до самостійного трудового життя недаремно називають другим народженням. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить суспільна цінність людини, її місце серед людей, задоволеність професійною діяльністю, надасть можливість зайнятому та незайнятому населенню, в т. ч. й учнівській молоді впевненості у власному майбутньому. Тому дуже важливо проводити профорієнтаційні заходи зі школами міста.

IMG_1912 IMG_1919

Першочергове завдання, яке повинна вирішувати сучасна школа, полягає в тому, щоб навчити школярів ефективно отримувати інформацію, обробляти її, аналізувати, зберігати і на основі цього приймати своєчасні та нестандартні рішення. Підходи до вивчення інформаційних технологій в школі за останні два десятиліття зазнали істотних змін. Сьогодні, крім функціональної грамотності, сучасна освіта в галузі інформатики покликана забезпечити соціальну адаптацію учнів, сприяти їх суспільному і громадянському самовизначенню. Тому разом з формуванням інформаційної культури учнів в процесі навчання зараз все більш актуальною стає проблема активізації навчально-виховної діяльності. Без застосування ефективних педагогічних ідей і технологій не обійтися. Вони змушують учнів міркувати логічно, розвивають мову, уяву, творчість, увагу, вміння мислити нестандартно, зміцнюють пам'ять.

IMG_1928

Наочним прикладом різноманіття технологій для мотивації вивчання комп’ютерних технологій і став виступ Г. Алєксєєвої, яка розповіла про роботу кафедри, спеціальності, які можна отримати після закінчення вишу, перспективи майбутнього. Учні мали змогу не тільки ознайомитися з напрямами підготовки студентів, умовами вступу, навчання та проживання, але й зорієнтуватися у виборі навчального закладу та напряму професійної підготовки; розширити уявлення про ринок праці та вибір професії; отримати додаткову інформацію (щодо проходження практики у різних країнах та подальшого працевлаштування). Кожен учень отримав буклет факультету фізико-математичної, комп'ютерної та технологічної освіти.

Викладач БМК, випускник ФМКТО, інженер-програміст Юрій Карпов висвітив тему «Педагогічна діяльність в БМК ЗНТУ», а випускник ФМКТО 2014 р. Костянтин Падалко своїм виступом із теми «Сучасне і майбутнє ІТ-технологій» створив активну атмосферу зацікавленості учнів, які «закидали» його питаннями щодо заробітку та сфер використання КТ.

1 2 3 4

Магістрант 6 курсу нашого факультету Антон Дмитрук розповідаючи про 3D графіку, продемонстрував  свої досягнення у вигляді тривимірних графічних розробок, які мають попит в різних країнах в ігровій індустрії.

Представники університету забезпечили оперативне та об’єктивне поширення інформації про діяльність свого навчального закладу, що є запорукою тривалої та плідної співпраці!

На зустрічі були присутні майже 60 учнів дев’ятих, десятого та одинадцятого класів, які з задоволенням слухали доповідачів і задавали чимало запитань.

Висловлюємо велику подяку ініціаторам зустрічі, вчителям інформатики гімназії – учителю вищої категорії Вікторії Пушкаш та спеціалісту Наталі Павловій, сподіваючись на продовження співпраці.

Кафедра комп'ютерних технологій в
управлінні і навчанні й інформатики БДПУ
На світлинах: цікаві моменти  зустрічі; фрагмент відео «Cinesite Independence Day: Resurgence VFX Breakdown Reel» Cinesite, ресурс https://www.youtube.com/watch?v=SKGdHoRY_mw;  тривимірні розробки Антона Дмитрука
Світлини з архіву кафедри

 


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!