Новорічна казка – у гуртожитку

Учора, 20 грудня, в університетському гуртожитку №2 проходило передноворічне театралізоване дійство: впродовж вечора його  мешканці мали змогу поринути у новорічну казку та разом із героями пройти цікавий шлях із пригодами та перешкодами.

У чарівній країні «Петровичград» Дід Мороз (Денис Гнатюк), Снігуронька (Валерія Олійник) та символ наступаючого року –  Півник (Віктор Лапік) – готуються до Нового року. І все ніби й гарно, але ніщо не проходить так бездоганно без злої сили Баби Яги (Олена Кучерявенко) та Чахлика Невмирущого (Богдан Сич), які раптом викрадають Півника. Саме з цього й починається нелегкий шлях Діда Мороза та Снігуроньки визволення символу 2017 року. Та злодії вирішили віддати «полоненого» тільки якщо Дід Мороз та Снігуронька прийдуть до «Мурзіляндії» аби роздати запрошення на Новий рік.

1 2 4 5

Перша зупинка – «Опушка-котлярушка», де Аліна Джеваго заспівала пісню «Зима» та підказала нашим героям, куди тримати свій шлях далі. Йшли вони тими доріжками, що вказала їм дівчина, й потрапили до невідомої країни – «Хаварджинії», де й зустріли красуню-танцівницю. Спитали вони дівчину, куди їм прямувати, але вона попросила дідуся станцювати з нею і тільки тоді допомогла їм.

DSC_5957 DSC_5978 DSC_5987 DSC_6014

Запропонувавши всім трішки відволіктись, до студентів звернувся комендант гуртожитку Володимир Столярчук, привітавши з наступаючим новим роком, побажавши успіхів, щастя та здоров’я і, звичайно, успішно склали сесію. Згодом наші казкові герої продовжили свою подорож і опинилися в «Лолаленді», де їх зустріли дівчата з 7 поверху з веселим танцем… Заспівавши гімн «Лолаленду», вони допомогли дідусеві з онукою, розповівши куди прямувати йти.

Поки Дід Мороз та Снігуронька шукали дорогу, голова комітету профспілки, депутат міської ради Віталій Лола привітав усіх з Новим роком, подарувавши представникам кожного блоку солодощі.  А тим часом наші герої потрапляють у «Литвинград», де талановита Аріна Захарова підказує, куди йти далі. Потрапляють мандрівники в «Тимофєєвку» ‒ «найспортивніше» місто, де дідусь позмагався зі спортсменами, а Анатолій Тимофєєв сказав, куди їм далі шлях тримати…

DSC_5997

Часу залишалося зовсім мало, проте герої все-таки потрапляють у «Любчандію», де з піснею «С Новым годом!» їх радо зустріла Карина Шатило й  допомогла невдовзі потрапили до «Мурзіляндії». Баба Яга та Чахлик Невмирущій отримали свої запрошення, а Дід Мороз та Снігуронька забрали Півника собі…

…Після святкового концерту мешканців гуртожитку чекала остання в цьому році новорічна дискотека.

Наталія Котляр,
голова інформаційного сектору гуртожитку №2
На світлинах: найцікавіші моменти учорашнього
театралізованого дійства в гуртожитку
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print