Новий рік у гуртожитку

Вчора, о сьомій годині вечора в актовій залі гуртожитку №2 БДПУ відбувся концерт, присвячений святкуванню Нового року. За незмінною традицією нас привітала, як завжди неперевершена ведуча, Дар'я Калюжна. Розпочалося свято з пісні, яку виконала Вікторія Султанова під назвою «Все зависит от нас самих».

3 9

Комендант гуртожитку Володимир Столярчук привітав всіх зі святом і побажав, щоб все погане залишилося в старому році і тільки хороше було в новому.

1

 Романтичністю і ніжністю підкорили Валерія Мішукова, Юлія Недостоєва та Єлизавета Манойлова з піснею «Опять метель». Трішки поринути в атмосферу літнього настрою нам запропонували Євген Крупін та Павло Мельник з виконанням пісні «Лето». Дівчата з 8 поверху підготували гумористичні сценки, які змусили весь зал посміхатись, а також запальний танок.

6 2 4 5

На свято до нас завітала провідний фахівець з виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Анетта Омельченко і також привітала студентів зі святом, бажаючи добре закрити сесію і отримувати стипендії.

8 7

 Новостворений дует Анастасія Євдокимова та Євген Крупін виконали мотивуючі композиції під назвою «Гордість країни», «Счастье», «Перемены».

Після виконання цих пісень слово мав голова профспілкового комітету БДПУ Віталій Лола: кожному блоку він вручив солодкі подарунки. Також ми дізналися про приємну новину, якою поділився з нами Віталій Григорович – відтепер він новий депутат міської ради. З чим ми його щиро вітаємо!

11 10

І на завершення з новорічною піснею «Last Christmas» всіх привітала Карина Шатило. Після цього  мешканців гуртожитку було запрошено на Новорічну дискотеку.

Кристина Лисенко,
студентка-журналістка
Світлини Ірини Дєдушевої


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print