Об`єднавче полум`я свічок

Минулої суботи, 25 листопада, ми відзначили 84-ті роковини Голодомору 1932–33 років. Національні пам’ятні заходи пройшли під гаслом “Голодомор — помста за свободу, помста за революцію”. Цього дня українці 32 країн світу  вшановували пам’ять невинно убитих. 

У Бердянську о 15:00 відбулося покладання квітів представниками місцевого самоврядування, установ та організацій, навчальних закладів, в тому числі й викладачів і студентів нашого університету, громадськістю міста до пам’ятного знаку «Жертвам Голодомору», що на перехресті вул. Європейська-Північна (мікрорайон «Скловолокно»).  Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували мільйони невинних, які загинули голодною смертю.

Із 15:50 до 16:15 на площі перед міським Палацом культури ім. Т. Г. Шевченка відбулася загальноміська акція «Запали свічку», в якій також взяли участь представники викладацько-студентського колективів БДПУ, а о 16:00, приєднались до загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу.

1 2

3

4 5

\6 7

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами сайту : https://bmr.gov.ua ).

  


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print