Обласний семінар-практикум викладачів фізичної культури у стінах Бердянського економіко-гуманітарного коледжу БДПУ

На базі Бердянського економіко-гуманітарного коледжу БДПУ з 13 по 15 червня пройшов обласний семінар-практикум викладачів навчальної дисципліни «Фізична культура» та керівників фізичного виховання професійної освіти Запорізької області.

Учасників семінару привітала директор коледжу Макарова І.А., яка розповіла про перспективи розвитку  Бердянського економіко-гуманітарного коледжу БДПУ, поділилася досвідом щодо акредитації спеціальності 5.01020101 «Фізичне виховання» та можливостями працевлаштування випускників на ринку праці.

Керівник фізичного виховання коледжу Григораш Г.Д. ознайомила присутніх викладачів з плануючою та звітною документацією БЕГК БДПУ. В дружній атмосфері начальник учбово-спортивного відділу Комітету фізичного виховання та спорту МОН України Мотора Е.М. підвела підсумки результатів обласних кубкових змагань серед учнів Запорізької області за 2017-2018 навчальний рік.

14 червня присутні на семінарі прослухали доповідь на тему «Методико-педагогічні реабілітації учнів з патологією опорно-рухового апарату».

На семінарі була представлена презентація методичних матеріалів експертно-творчої групи викладачів навчальної дисципліни «Фізичне виховання» та керівників фізичного виховання м. Мелітополя «Олімп» на тему «розвиток особистісних якостей і творчих здібностей учнів на основі компетентсного  підходу під час проведення уроків фізичної культури і в позаурочний час».

Обмін досвідом, безпосереднє спілкування викладачів, методистів та керівників фізичного виховання є позитивним прикладом модернізації змісту професійної освіти.

DSCF0202 IMG_8533

IMG_8571-min IMG_8634-min

Університетське Слово

(за матеріалами коледжу) 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print