Обмін науковим досвідом

  23–24  жовтня цього року відбулася 22 Міжнародна наукова конференція для аспірантів, докторантів та інших науковців, яка була організована в епоху наукової дипломатії і передових досліджень та  покликана стати форумом для обміну найсучаснішими знаннями та висновками науковців зі всього світу.

EDAMBA, «Європейська асоціація докторських програм в області менеджменту і управління бізнесом», є міжнародною некомерційною асоціацією, яка в даний час діє в 26 країнах.

Її місія полягає в розробці загальних ідей, цінностей, критеріїв оцінки, стандартів і практики для оцінки та підвищення якості освіти за допомогою обміну досвідом та співпраці в глобальній мережі. Члени EDAMBA прагнуть створювати і обмінюватися ініціативами і досягати досконалості, в той же час високо оцінюючи і просуваючи співробітництво, різноманітність і створення спільноти.

Наші колеги (кандидати педагогічних наук, доценти кафедри КТУНІ факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти Ганна Алєксєєва, Лариса Горбатюк, кандидат фізико-математичних наук Наталія Кравченко;  кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки, підприємництва та фінансів Тетяна Несторенко, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та адміністрування Олена Токаренко вперше виступали на конференції такого рівня з докладами та презентаціями.

Публікації прорецензовано та будуть опубліковано в журналах, які індексуються в Web Of Science.

  1. Tetyana Nestorenko, Olena Tokarenko «Economic impact of health resort enterprises for the host city: case study from Ukraine»
  2. Hanna Alieksieieva, Larysa Horbatiuk, Nataliia Kravchenko «Mathematical Methods for Assessing the Financial Condition of an Enterprise and Diagnosing Bankruptcy»

  Основні доповідачі: Едуард Туркіш, старший економіст і політичний аналітик в Європейській комісії, де він займався фіскальними питаннями, інвестиціями і структурними реформами, а також питаннями Еврозони. Нині – науковий співробітник Паризького університету в Західному Нантерре,  викладає економіку у Франції, Росії та Словаччини.

Сильвестр ван Котенят, доцент, завідувач кафедри інституціональної економіки в Університеті економіки в Празі. Він є економістом, спеціалізується на енергетичній економіці і експериментах в області економіки, цікавиться економікою ринків електроенергії, поновлюваних джерел енергії та регулювання.

Ганна Алєксєєва,
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри КТУНІ   ФФМКТО

Світлини з архіву кафедри КТУНІ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print