Один рядок із Наказу…

Наказ Міністерства освіти та науки «Про ліцензування освітньої діяльності на третьому освітньо-науковому рівні» № 389 від 08. 04. 2016 р. гласить: «Відповідно до пункту 1частини другої статті 6Закону України «Про Ліцензування видів господарської діяльності» та на підставі рішень Ліцензійної комісії Міністерства (протокол №3/2 від 08квітня 2016 року)… розширити провадження освітньої діяльності у вищих навчальних закладах відповідно до списку згідно з додатком 1…». А це означає, що Бердянський державний педагогічний університет один із перших в Україні згідно з новим законодавством успішно здійснив процес ліцензування аспірантури та докторантури.

За цим одним «міністерським рядком» криється титанічна підготовча робота не одного десятка науковців та працівників університету. Їх здобуток відзначено наказом в. о. ректора, професора Вікторії Зарви, з яким можна ознайомитися ТУТ.

«Університетське Слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *