Окрилені любов`ю до рідної мови

Сьогодні, 9 листопада, в стінах БДПУ відбулося традиційне дійство – святковий  концерт "До мови доторкнімось серцем", приурочений Дню української писемності та мови, організований кафедрою української мови та славістики факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ. Цього року мала актова зала університету зібрала гостей, аби привітати їх із національним торжеством та потішити гостей розважальною концертною програмою.

Мета заходу – виховувати інтерес до рідного слова як неоціненного духовного багатства, в якому живе народ, передає з покоління в покоління мудрість і славу, культуру і традиції.

 Вітали викладачів і студентів зі святом мови головний спеціаліст відділу організаційної роботи та внутрішньої політики міськвиконкому Ігор Зубрицький та проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філологічних наук, доцент БДПУ Вікторія Ліпич.

У підготовці заходу активну участь узяли студенти факультету філології та соціальних комунікацій Олексій Савчук, Наталя Гречко, Анастасія  Єсіпова   та студенти факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Ірина Петренко, Дар’я Ілікчиєва.

Увага студентів була акцентована на думці, що мова – своєрідна візитна картка кожної людини, за якою судять про її освіченість, ерудицію, начитаність. Знання мови потрібні кожній людині в її повсякденному житті – без них не можна глибоко збагнути почуте або прочитане, вправно користуватися рідним словом.

Родзинкою свята стали виступи народного ансамблю народної пісні «Золотий гомін»,  народного інструментального ансамблю «Барвисті музики», студентів-хореографів факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, Євгенії Сєрих, ансамблю ложкарів «Джерельце» та учнів 1 класу Бердянської спеціалізованої школи № 16.
   Щира подяка всім шанувальникам рідного слова, хто долучився до проведення щорічного урочистя.

_DSC9112 _DSC9124

_DSC9128       _DSC9132      _DSC9139

_DSC9163 _DSC9171

 _DSC9192        _DSC9206       _DSC9221 

_DSC9188 _DSC9230 _DSC9243


Еліна Олійник,
кандидат філологічних наук,

доцент кафедри української мови
та славістики

Світлини Дмитра Бакарджиєва

(Студклуб)

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print