Окуляри правди для журналіста

DSC_0013

Сьогодні, 8 квітня, в актовій залі Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації БДПУ пройшла відкрита лекція на тему «Як висвітлювати воєнні дії?», яку провели голова Комісії з журналістської етики, засновник газети «Дзеркало тижня» Володимир Мостовий та Президент Академії української преси професор Валерій Іванов для студентів-журналістів кафедри соціальних комунікацій ІФСК БДПУ.

DSC_0016

Часу було небагато, тому вони коротко але дуже зрозуміло поділилися своїми міркуваннями щодо оголошеної теми лекції. Володимир Павлович, зокрема, висловив таку думку: «Сепаратист – це людина, котра думає що може існувати самостійно в іншій країні. Коли сепаратист береться за зброю – він стає злочинцем», наголосивши на грані, яка існує між поглядами, міркуваннями та діями – взяти до рук зброю. Закінчив свою думки такими словами: «Ми повинні навчитися слухати їх, а вони нас. І важливою ланкою для цього діалогу є четверта влада – ми з вами».

Професор Іванов розповів про проблеми висвітлення інформації в засобах масової інформації (як російських так і українських) щодо подій, які стосувалися конфліктної ситуації на Сході України. Присутнім було запропоновано переглянути «слайди» зі статистикою та відповідні відеоматеріали.

DSC_0014

Підсумовуючи зустріч, Валерій Феліксович звернувся до молодих студентів-журналістів, давши й таку пораду: «Журналіст завжди повинний говорити правду. Неправда немає виправдань у журналістиці. Як що ти патріот, то роби свою справу чесно».

Володимир Гребенюк,
студент-журналіст БДПУ

Фото з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print