Олімпійські змагання з журналістики

Нещодавно, до стін нашого університету повернулися студентки-журналістки Ірина Дєдушева та Юлія Барно, що брали участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Журналістика» та «Реклама та зв’язки з громадськістю».

IMG_7203

Олімпіадні змагання проходили у мальовничому місті Рівне, до нього з’їхалися студенти з усієї країни аби позмагатися за першість. Представники 32 університетів, більше ста учасників показували свої таланти у ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» (МЕГУ).

 IMG_7216 IMG_7204

Змагання проходили у три дні. Першого дня, студенти виконували тестові завдання та мали змогу відвідати майстер-класи членів журі. Журналісти перейняли досвід голови журі, доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри журналістики та філології Сумського державного університету Олени Ткаченко. Другий день був присвячений творчості. Студенти писали власні журналістські матеріали з регламентованим дедлайном на тему громадського контролю. Кожен обирав власний жанр, тому творчий політ не стримувався. Кращих творців та знавців своєї справи визначило журі третього дня олімпіади. Результати змагань були оприлюднені на сайті МЕГУ http://www.regi.rovno.ua/ua/news/644/.

IMG_7200

Журі відзначило креатив кожного учасника, і окрім призових місць були спеціальні номінації: «Найкращий заголовок», «Вміння логічно викладати матеріал», «Повнота відтворення фактів», «Найкраще представлення жанру» та «Точність відтворення фактів», саме у цій категорії і відзначили нашу студентку 5 курсу Юлію Барно.

img307

Які саме враження дівчата привезли до Бердянську ділиться Ірина Дєдушева: «Безумовно, участь в подібних заходах – це дуже гарний досвід. Адже за ці три дні перебування у м. Рівне, ми мали можливість прослухати цікаві презентації та семінари, завести безліч нових знайомств, погуляти по місту та, звісно ж, «перевірити себе» та дізнатися на що ти здатен у журналістиці».

Кафедра соціальних комунікацій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print