Он-лайн конференція з дошкільної освіти

22 квітня студенти спеціальності Дошкільна освіта ІСПКО брали участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції для студентів та молодих вчених, організатором якої виступила кафедра дошкільної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені О. Довженка. Тема конференції «Сучасне дошкілля у контексті інтеграції до європейського освітнього простору». Конференція проходила в он-лайн форматі, що дало можливість «побувати» на ній, поспілкуватися та обмінятися думками значній кількості студентів-дошкільників з усіх куточків України. Як зазначав у вітальному слові проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків ГНПУ імені О. Довженка професор Володимир Зінченко, на конференцію було заявлено 160 виступів студентів та аспірантів. Для усних доповідей було рекомендовано 20 виступів, останні увійдуть до збірника статей, який буде видано за матеріалами конференції.

???????????????????????????????

Від нашого університету виступала студентка 4 курсу Дарина Гіжа (Тема: «Формування допитливості у дітей старшого дошкільного віку», наук. керівник: професор Лариса Зайцева) та студентка 3 курсу Іоанна Федулова (Тема: «Виховання у старших дошкільників позитивних взаємин у рухливих іграх», наук. керівник: доцент Надія Кот). Їх виступи викликали інтерес у слухачів, про що свідчили численні запитання, на які студентки блискуче відповіли.

??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Проведення он-лайн-конференцій є чудовим форматом проведення студентських наукових форумів. Про це зазначила у своєму вітальному слові до учасників конференції завідувач кафедри дошкільної освіти БДПУ, професор Лариса Зайцева. Конференція проходила на базі компетентнісного центру університету.

Ірина Улюкаєва,
заступник директора ІСПКО
з наукової роботи та міжнародних зв’язків,
доцент кафедри дошкільної освіти
Світлини Ірини Улюкаєвої


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *