Онлайн-круїз на лайнері «Академія цифрового розвитку»

Здобувачка вищої освіти освітньо-професійної програми «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація» Бердянського державного педагогічного університету факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини Корвегіна Олександра придбала квиток у комфортабельну «каюту» круїзного лайнера інноваційних педагогічний ідей та вирушила в креативну подорож цифровими технологіями від «Академії цифрового розвитку» під керівництвом Антоніни Букач.

А там… цікаві інструменти для дистанційного (і не тільки) навчання, робота в команді, Google Scholar для роботи над науковими дослідженнями, освітня гра Minecraft Education Edition, G Suite for Education, (+Teach from Home), хмарні інструменти для дистанційної взаємодії через призму досвіду організації МООС «Додатки Google в освітній діяльності» й становлення методики викладання від тренерів АЦР.

Насмакувавшись креативними родзинками, квестами для допитливих, збагатившись перлинками досвіду, ще на одну сходинку піднялась Олександра до свого становлення як педагога.

Корвегіна Олександра за результатами успішного тестування отримала сертифікат про удосконалення професійної компетентності.

Здобувачка вищої освіти переконана: дотримання трьох «Р» (Рефлексія, Родзинки, Радість) дорівнює – Ситуація Успіху.

Стверджуйтесь, розвивайтесь, приєднуйтесь…

Здобувачка вищої освіти освітньо-професійної програми

«Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація»

Бердянського державного педагогічного університету

Олeксандра Корвегіна

Світлини з архіву автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print