Open space «перехрестя наукових пошуків»

18 травня ц.р. викладачі й студенти факультету дошкільної, спеціальної і соціальної освіти мали можливість взяти участь у роботі Open space «Перехрестя наукових пошуків» та продемонструвати свої досягнення у галузі неформальної освіти. Захід був організований кафедрою соціальної роботи та інклюзивної освіти під керівництвом Петровської Катерини Володимирівни (канд. пед. н., доц.) і Тургенєвої Анастасії Олександрівни (канд. пед. н., доц.) у рамках Всеукраїнського фестивалю науки.

Основною метою діяльності була активізація студентів до отримання неформальної освіти за допомогою методу «рівний-рівному» шляхом використання технології відкритого простору «Open Space», де кожен учасник не обмежений програмою і регламентом може представити свій досвід участі у неформальній освіті, поспілкуватися з однодумцями і визначити перспективні напрями подальшого самовдосконалення.

Представляли свої досягнення студенти спеціальностей «соціальна педагогіка» та «соціальна робота»: Михайло Люсов, Наталя Рибнікова (2-й курс), Евген Шалупня, Антон Сердюченко (4-й курс) та Олена Сєрокващенко (магістрантка). Студенти в довільній формі розповіли про семінари, тренінги, майстер-класи, стажування та інші неформальні заходи, які вони відвідали протягом навчального року; ділилися порадами, заохочували студентів до професійного та особистісного розвитку й поза стінами університету.

Відзначимо, що проведення заходів такого типу є цікавим і корисним досвідом для студентів, яким є що сказати і для тих, хто не наважується зробити перший крок на шляху до самовдосконалення. Впевнені, що лише своїм прикладом і невпинною енергією можемо зробити світ краще.

1

2 3

4 5

Наталя Рибнікова,

студентка 2-го курсу спеціальності «соціальна робота»

Світлини з архіву кафедри 

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print