Опублікований методичний посібник «Акредитація освітніх програм (за матеріалами проекту QUAERE)»

Щойно вийшов друком методичний посібник «Акредитація освітніх програм (за матеріалами проекту QUAERE)» (Київ: ВПЦ "Київський університет", 2018).

Методичний посібник щодо акредитації освітніх програм вищої освіти України розроблено за результатами вивчення практики акредитації у країнах Європейського Союзу під час реалізації проекту "Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів і рекомендацій (QUAERE)" програми Erasmus+ "КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти (CBHE)". Запропоновано процедури та шаблони документів, що адаптовані до правового поля України й практики українських ЗВО. Апробацію розробки здійснено у восьми університетах України за участі європейських акредитаційних агенцій, що належать до Центральноєвропейської мережі агентств із забезпечення якості (CEENQA) та Української асоціації студентів. Посібник розрахований на фахівців інституцій із забезпечення якості вищої освіти, працівників сфери вищої освіти, здобувачів освіти у вітчизняних ЗВО та працедавців.

У посібнику висловлюється подяка керівництву, співробітникам і студентам усіх восьми університетів консорціуму QUAERE, включно із БДПУ. Співавторами посібника є Ігор Лиман і Ольга Шубіна.

З методичним посібником «Акредитація освітніх програм (за матеріалами проекту QUAERE)» можна ознайомитись, зокрема, тут: http://ri-urbanhistory.org.ua/images/Erasmus/Akreditation%20of%20study%20program.pdf

erazmus_logo

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print