Особливості й принади ритмотерації 

25 квітня ц. р. в рамках тижня початкової освіти доцент кафедри початкової освіти Катерина Степанюк організувала для студентів 21 групи факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв творчу лабораторію «Особливості музичної освіти молодших школярів в першому класі Нової української школи».

Робота творчої лабораторії передбачала не тільки аналіз програм, підручників та особливостей організації освітнього процесу з музичного мистецтва відповідно до концепції Нової української школи, але й проведення майстер-класу з  музичної терапії за допомогою паперових стаканчиків.

Модератором виступив Даниіл Барабаш, який запропонував авторський варіант ритмотерапевтичної вправи під пісню «Весна» гурту Воплі Відоплясова у виконанні Андрія Хойята.

Під час роботи творчої лабораторії майбутні учителі початкової школи упевнилися, що застосування музикотерапії та ритмотерапії допомагає налагодити міжособистісне спілкування, забезпечує емоційне розвантаження та підвищує здатність діяти в команді.  Така робота в початковій школі допомагає покращити і зберегти здоров’я людини, активізувати пізнавальні процеси, розвивати моторику, емоційний інтелект, що є вимогою впровадження концепції Нової української школи.

Сергій Сінча
студент 3-ж групи
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print