Останні подихи зими

IMG_5112

Сьогодні, 10-го березня, в холі головного корпусу БДПУ відбулася чергова фотовиставка вже відомого в університеті студента 2-го курсу факультету економіки та управління Олександра Бачурського. Відомого, бо вдруге Олександр представляє нам свої роботи. Нагадаємо, що раніше студент-фотограф демонстрував роботи літніх пейзажів. Сьогоднішня виставка була присвячена морозній, але прекрасній зимі під назвою «Зимова казка». Кореспондент «УС» зустрівся з майстром:

Олександре, а чому саме така тематика?DSC_8621

Не дивлячись на те, що найхолодніша пора року була майже безсніжною, мені все ж таки вдалося відзняти моменти, що передають справжню зимову атмосферу. Я хотів передати красу, що нас оточує, котру в повсякденному житті люди, на жаль, не помічають. Сподіваюсь, мені це вдалося.

Думаю, у Вас це вийшло. Ви фотографуєте лише природу?

Природа, пейзаж – це для душі. Також фотографую на замовлення (портрет, сімейна та дитяча фотографія, дитячі заходи та виступи).

Ви вважаєте фотозйомку професією чи, можливо, це Ваше хобі?

Восени я закінчив курси фотомистецтва та отримав відповідний сертифікат. Професійно займаюсь фотографією вже три роки. Це робота, котра мені приносить задоволення, то ж можна сказати, що це професійне хобі.

Чи плануються ще виставки?

Так, наступна буде присвячена сонячній весняній атмосфері.

А чи брали Ви вже участь у якихось фотоконкурсах?

У грудні минулого року я отримав грамоту від виконавчого комітету бердянської міської ради, де посів перше місце в конкурсі «Світ без насилля».

Олександре, а які ідеї Ви переслідуєте та чи плануєте займатися фотографією у майбутньому?

Звичайно, я не збираюся зупинятися, а навпаки, хочу розвиватися. Ідея… Річ у тому, що з дитинства мене вражали, на перший погляд, звичні явища природи. Мені хотілось, щоб оточуючі побачили це все моїми очима. І на поміч прийшов фотоапарат.

5 12 2

Побажаємо Олександру якомога більше натхнення, творчої наснаги та успіхів. З нетерпінням чекаємо наступних виставок!

Юлія Коверга,
aftar
голова інформаційного
сектору гуртожитку БДПУ,
студентка-практикантка
«Університетського Слова»
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print