Отож, подумай над своїм життям…

Сьогодні – Всесві́тній день боротьби́ зі СНІДом, який вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – звернути увагу суспільства на цю проблему, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-СНІД.

«Традиційно до цієї дати ми плануємо цілу низку найрізноманітніших заходів у всіх інститутах та на всіх факультетах університету, – розповідає провідний фахівець з виховної роботи БДПУ Анетта Омельченко, – основні з яких пройдуть нині в малій актовій залі та в бібліотеці університету…».

…Ми побували на третьому засіданні «Школи безпечної поведінки», присвяченому проблемам стигматизації, дискримінації та толерантного ставлення до людей, що живуть нині з ВІЛ. Варто зауважити, що це цікаве, театралізоване дійство – це своєрідний підсумок проекту «Студенти проти ВІЛ/СНІДу», організатор якого – Інститут соціально-педагогічної та корекційної освіти за підтримки відділу з виховної роботи БДПУ (Анетта Омельченко), Студентського Клубу БДПУ, Бердянського Центру первинної медико-санітарної допомоги та Бердянського відділення обласного ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть із ВІЛ».

Соціально-педагогічний проект передбачав цілу низку заходів: виставку тематичних плакатів, вуличну соціальну роботу «Червона стрічка», соціально-педагогічні акції «Обійми мене» та «Серце пам`яті”, показ соціальної відеореклами, виступи волонтерських агітбригад тощо.

…Підсумовуючи сьогоднішній захід, його ведучі наголосили, щоби кожний, хто був його учасником сьогодні, задумався сам й допоміг іншим замислитися над своїм життям, таким спокусливим, таким непередбачуваним, прямуючи в майбутнє здоровим, впевненим, завзятим…

«Університетське Слово»

На світлинах: таким цікавим і
незвичним було нинішнє третє
засідання «Школи безпечної поведінки»
Світлини Степана Гериліва


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print