П’ятий день тижня Економіки«Еconomy week»

Сьогодні, 19 квітня, на гуманітарно-економічному факультеті завершився тиждень економіки незабутніми та цікавими презентаціями бізнес-проектів, які захищали активні, успішні та творчі студенти спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Економіка» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Метою заходу було спрямувати діяльність студентів на активізацію творчого та розумового потенціалу, пов’язаного з вивченням економічних дисциплін, стимулювати до поглиблення знань шляхом змагань інтелектуального характеру, швидко реагувати у відповідності до ситуації, розвивати вміння дискутувати.

Ведуча заходу Анастасія Дворецька представила учасників команд та шановне журі: декана гуманітарно-економічного факультету доцента Тамару Макаренко, заступника декана з виховної роботи ст. викладача Ірину Нагай, викладачів кафедри економіки, підприємництва та фінансів: завідуючого кафедри економіки, підприємництва та фінансів професора Павла Захарченка, доцента Тетяну Каткову, доцента Ганну Костенко, доцента Тетяну Несторенко, ст. викладача Світлану Жваненко.

За перемогу змагалися дві команди, кожна з яких мала захистити свій бізнес-проект. Команда «білих» представила бізнес план по відкриттю клінінгової компанії «Clean up», тоді як команда «синіх» захищала свій проект літнього дитячого табору «Hi summer». Обидві команди виконали складні розрахунки, прорахували ризики та блискуче впоралися з завданням, тож перемогла дружба.

З привітальним словом до студентства та викладачів звернулися декан гуманітарно-економічного факультету доцент Тамара Петрівна Макаренко та завідуючий кафедри економіки, підприємництва та фінансів д. е. н., професор Захарченко Павло Васильович. Кожна команда отримала солодкі ексклюзивні призи, грамоти та сертифікати на 25 додаткових балів на навчальні дисципліни, що читаються на кафедрі економіки, підприємництва та фінансів.

Учасники висловили вдячність організаторам тижня Економіки: декану гуманітарно-економічного факультету доценту Тамарі Петрівні Макаренко, викладачам кафедри економіки, підприємництва та фінансів, студентці 2 курсу групи 2фс – члену студентської ради ГЕФ Дворецькій Анастасії.

До зустрічі на тижні економіки

гуманітарно-економічного факультету

наступного року!

 

“Університетське Слово” (за матеріалами та світлинами факультету)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print