«Палітра добра» проти насилля

Проблема насильства над дітьми залишається актуальною для України, незважаючи на те, що на законодавчому рівні будь-які прояви насильства по відношенню до дитини, зокрема фізичне покарання, заборонені. Держава визнає, що насильство над дітьми трапляється в різних сферах життя – вдома, при контакті з представниками правоохоронних органів, у закладах опіки, в навчальних закладах тощо. Не залишились осторонь цієї проблеми і студенти спеціальності «Соціальна педагогіка», члени волонтерського загону «Палітра добра» (керівники: Катерина Петровська та Анастасія Тургенєва).

2 грудня ц.р. в рамках Всеукраїнського марафону «16 днів проти насилля» студенти Іван Нехайчук, Микита Карташов, Дарія Копил та Анастасія Яременко провели для учнів 5-го та 7-го класів  Бердянської ЗОШ № 11 тренінг на тему «Шкільне насильство».

1 2

4 грудня ц.р. за підтримки Благодійного фонду «Посмішка дитини», Агентства ООН з підтримки дітей-біженців (UNHCR), Всеукраїнської благодійної фундації «Право на захист» та громадської організації «Переселенці та громада разом» було організовано та проведено смарт-вечірку для підлітків в рамках проекту «Життя без насилля». Вона складалася з двох етапів – освітнього, де діти отримали цікаву та корисну інформацію щодо проблеми профілактики насилля, та розважального, спрямованого на згуртування учнівської молоді. До заходу долучилися й студенти-волонтери 1-го та 3-го курсів.

3 4 5

Іван Нехайчук,
студент 3-го курсу спеціальності
«Соціальна педагогіка»
На фото: цікаві моменти заходів  
Фото з архіву кафедри

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print