Педагоги за інновації

Соціальні умови, виробництво вимагають від людини таких особистісних та професійних якостей, які допоможуть їй швидко орієнтуватися в ситуаціях, що постійно змінюються: креативність, ініціативність, самостійність, компетентність. Сучасні науковці та педагоги-практики шукають шляхи формування такої особистості. До пошуків ефективних шляхів розумового розвитку дітей дошкільного віку залучилися педагоги дошкільного навчального закладу № 286 «Полунична галявина» Запорізької міської ради Запорізької області. Завідувач дошкільного закладу, Доценко Олена Сергіївна, організувала семінар, на якому професор Лариса Зайцева представила педагогам інноваційні технології: формування в дітей дошкільного віку елементарної математичної компетентності, науково-практичного оволодіння об’єктами довкілля.

Семінар відбувся у формі діалогу. Педагоги представили найкращі здобутки у навчанні дітей математики. Вихователь Світлана Дмитрівна під час заняття з математики показала  продумане, методично обґрунтоване використання методів і прийомів викладу навчального матеріалу, уміння створювати атмосферу довіри. Вихователі-методисти цього дошкільного закладу, Халабуда Тетяна Володимирівна та Палець Юлія Миколаївна, аналізуючи заняття зазначили, що педагогічні помилки, допущені в період від народження до семи років, важко виправити в старшому віці. Тому вони докладають максимум зусиль для організації якісного навчально-виховного процесу.

Лариса Зайцева ознайомила слухачів семінару з сучасними підходами до формування в дітей дошкільного віку наукових знань, під час практичного заняття показала переваги інноваційних технологій та відповіла на чисельні запитання педагогів. Активно залучилися до обговорення технологій і методист ІАМЦ Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Запорізької області Комісар Наталія Михайлівна, методист-координатор РМП ІАМЦ Ленінського району м. Запоріжжя Біцюта Ольга Савеліївна, завідувач ДНЗ № 10 Т. Мамунчак, методисти ДНЗ № 101, 247, 221.

Лариса Зайцева,
завідувач кафедри дошкільної освіти, професор
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print