Перемога на VI Міжнародному форумі-презентації «Інноватика в сучасній освіті»

З 21 по 23 жовтня 2014 року у Київському Палаці дітей та юнацтва тривав Шостий Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті». Організаторами виставки традиційно виступили – Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». Це – масштабний комплексний захід галузі освіти України, який об’єднує: презентацію інноваційних досягнень національних і закордонних навчальних закладів, наукових установ; експозицію виробників і дистриб’юторів навчального обладнання та техніки, програм та рішень для освіти; науково-практичні конференції, семінари, презентації; тематичні конкурси для закладів освіти, наукових установ, підприємств.

У цьому році на форумі були представлені майже 560 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, підприємств, бізнес-структур з 22 регіонів України, Польщі, США, Австрії, Словаччини.

Зокрема, 79 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ, міжнародних закладів освіти, представництв; 372 – органи управління освітою, заклади післядипломної освіти, загальноосвітні школи, гімназії, ліцеї, дошкільні та позашкільні навчальні заклади; 83 – навчально-методичні центри професійно-технічної освіти, професійно-технічні навчальні заклади; 26 – виробників та дистриб’юторів сучасних засобів навчання, проектів, програм та рішень для галузі освіти, видавництв, освітніх порталів.

У ході освітнього форуму учасники презентували інноваційні розробки та проекти, педагогічні технології, досвід упровадження інновацій у діяльність закладу освіти, новітні методики як необхідні складові підвищення якості освіти для підготовки фахівців.

Майбутні абітурієнти, які прагнуть отримати професію і яким необхідно визначитися з вибором навчального закладу, на стендах учасників форуму мали змогу ознайомитися з умовами прийому та навчання у закладах освіти, з міжнародними освітніми програмами, програмами обміну, досвідом співпраці закордонних навчальних закладів з українськими закладами освіти, поспілкуватися зі студентами і викладачами.

Традиційно участь у форумі брав й Бердянський державний педагогічний університет, оновивши інформаційні стенди, пов`язавши їх із виставковою тематикою (див. фото).

Відрадно, що цьогоріч наш університет було відзначено Дипломом та медаллю лауреата конкурсу І ступеня в номінації «Науково-методичний та організаційний супровід упровадження інновацій у систему освіти регіону». Авторський колектив викладачів Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти (директор доцент Лариса Казанцева) – доценти Ірина Улюкаєва, Наталія Захарова, Ольга Гуренко, Олена Старинська та Ганна Лопатіна.

Людмила Костенко,

завідувач підготовчого відділення БДПУ

Фото Андрія Лазаренка


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print