Перемога своїми руками

Протягом двох днів (7-8 грудня ц. р.) на території спорткомплексу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» проходив чемпіонат з армспорту серед команд вищих навчальних закладів України.

У змаганнях взяли участь більш як дві сотні студентів-спортсменів з усіх регіонів нашої країни. Бердянський державний педагогічний університет представляли вихованці спортивного клубу «Первомаец», студенти четвертого курсу факультету фізичного виховання – Вадим Марков і Дмитро Золотаренко.

Згідно з Положенням про проведення змагань, боротьба проходила по черзі на лівій та правій руках. Вадиму довелося виборювати спортивну першість серед 10-и студентів-рукоборців, а Дмитру – серед 12-и. Як і очікувалося, згодом, приклавши немалих зусиль, Вадим приєднався до числа фаворитів змагань. Так, на ліву руку, не програвши жодного поєдинку, він заслужено отримав звання чемпіона України серед студентів-рукоборців вищих навчальних закладів 2013 року в ваговій категорії до 60 кг. Трохи пізніше, пройшовши всю дистанцію без жодної поразки, в боротьбі на праву руку Вадим, поступившись у фіналі спортсмену з Дніпропетровська, виборов друге місце у своїй ваговій категорії.

А от Дмитру Золотаренку довелося виступати в «важкому дивізіоні», де були досить досвідчені рукоборці. Наш спортсмен, маючи досвід минулорічних змагань у боротьбі на ліву та праву руку, зайняв четверті місця.

DSC08620

Спортсменів до змагань підготував тренер-викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання БДПУ Руслан Літус.

Спортсмени та їх наставник щиро дякують за моральну та фінансову підтримку ректору університету, професору Вікторії Зарві, голові профспілкового комітету Віталію Лолі, а також декану факультету фізичного виховання Сергію Кушнірюку.