Перемога у квесті

20 листопада команда соціально-гуманітарного факультету БДПУ брала участь у студентському квесті "Студентський вибір", який проводила Бердянська міська рада.

квест5

Такі заходи – це чудова можливість краще дізнатися про Бердянськ та про людей, які в ньому мешкають. Окрім виконання завдань, команда мала зробити якомога більше добрих справ. Студенти допомагали нести важкі сумки, дарували перехожим посмішки та цукерки, прибирали сміття та навіть мити машину, а також дарували бабусям та дідусям шкарпетки і нитки. 

квест1 квест2 квест3

Ніщо не могло зупинити нашу команду на шляху до перемоги: ані холодна погода, ані втома. Чого варте тільки виконання завдання, де потрібно було продати невеличкий пакетик гречки (100 грамів) за максимальну суму. Нас врятували, купивши її за 50 гривень, і це була найбільша сума серед усіх команд. Ви тільки уявіть собі, скільки натерпілась наша дівчина, яка мала, не зупиняючи бігу, фотографувати та відсилати виконані завдання суддям. Тож наша команда цілком заслужено посіла перше місце, обійшовши команди з інших навчальних закладів. 

Це був незабутній досвід командної співпраці, яскраві емоції та позитивний заряд на весь день! 

Наталія Цедрик, 
студентка ІІІ курсу соціально-гуманітарного факультету
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print