Перемога викладачів БДПУ у конкурсі для обдарованої молоді

15 листопада ц. р. у Запорізькій обласній державній адміністрації відбулося урочисте нагородження лауреатів обласного конкурсу для обдарованої молоді у 2012-2016 року.

фото 015

Переможці обласного конкурсу визначались компетентною конкурсною комісією з присудження звання лауреата конкурсу. Приємною новиною стала перемога молодих викладачів Бердянського державного педагогічного університету – доцента кафедри загального мовознавства та слов’янської філології факультет філології та соціальних комунікацій Тетяни Нікішиної (лауреат у галузі українознавства (філологічний напрям) та доцента кафедри прикладної психології та логопедії факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Наталії Цибуляк (лауреат у галузі ).

foto (1) foto (2)22

Усього на конкурс було подано 93 робіт (з них 75 – від студентської молоді та 18 – від молодих спеціалістів), які представляли різні галузі: економіку, медицину, краєзнавство, педагогіку, право, програмування, соціологію, технічні науки, українознавство, фармацію та філософію.

foto foto4545

Основними критеріями для оцінки поданих матеріалів були: актуальність теми; спрямованість творчості на національно-культурне відродження регіону відповідно до галузі; глибина наукового опрацювання проблем; оригінальність методів дослідження; певні досягнення (особистісний підхід до розв’язання проблем); наявність наукових публікацій. Претендентами на звання лауреата могли бути молоді спеціалісти установ, закладів і промислових підприємств всіх форм власності віком від 18 до 35 років, які мешкають на території Запорізької області.

Щорічний конкурс проводиться з метою підтримки обдарованої молоді, розкриття її здібностей, сприяння розвитку наукового інтересу до проблем розвитку Запорізького регіону.

Тетяна Нікішина,
доцент кафедри загального мовознавства
та слов’янської філології факультет філології та соціальних комунікацій
Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print