Переможці І етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Згідно з Указом Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571, листа МОН № 1/9-465 від 28 вересня 2015 року «Про проведення VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», з метою підвищення загальної мовної культури на базі Інституту філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету 8 жовтня 2015 року було проведено І етап Конкурсу.

До складу журі (голова – доц. Валентина Юносова) І етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в 2015-2016 навчальному році ввійшли провідні викладачі Інституту філології та соціальних комунікацій. Учасникам Конкурсу було запропоновано цікаві та різнопланові теми, які допомогли розкрити творчий талант кожного студента.

Участь у Конкурсі взяли 50 студентів з Інституту філології та соціальних комунікацій, Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв, Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти, соціально-гуманітарного факультету, факультету економіки та управління, факультету фізичного виховання БДПУ.

За результатами Конкурсу студенти посіли такі місця:

Гуманітарний профіль:

І місце – Луценко Мирослава (Інститут філології та соціальних комунікацій); ІІ місце – Авдієнко Максим, Євтушенко Анастасія, Назаренко Анна, Тищенко Богдан (Інститут філології та соціальних комунікацій); ІІІ місце – Жигула Карина, Колодій Євгенія, Шуть Аліна (Інститут філології та соціальних комунікацій).

Негуманітарний профіль:

І місце – Демидченко Єлизавета (факультет фізичного виховання); ІІ місце –  Дресвянникова Анна (Інститут психолого-педагогічної освіти та мистецтв), Кононович Андрій (соціально-гуманітарний факультет), Пеліхова Маргарита (факультет економіки та управління); ІІІ місце – Алєйнікова Наталя (Інститут соціально-педагогічної та корекційної освіти), Кошелєва Анастасія (Інститут психолого-педагогічної освіти та мистецтв), Панасевич Ірина (факультет економіки та управління).

   Студенти були нагороджені дипломами І –ІІІ ступенів та солодкими подарунками.

За рішенням журі участь у ІІ (обласному) етапі Конкурсу будуть брати Мирослава Луценко та Єлизавета Демидченко. Кращі студентські твори опубліковані в університетській газеті та на сайті БДПУ. (ТУТ)

Бажаємо переможцям і всім учасникам подальших досягнень, натхнення та творчих успіхів.

Тетяна Нікішина,
кандидат філологічних наук
Світлини з архіву інституту


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print