Переможці творчого змагання

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» на факультеті психолого-педагогічної освіти і мистецтв Бердянського державного педагогічного університету відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво» у номінації «Інструментальне виконавство».

Метою олімпіади є підвищення якості професійної підготовки майбутніх педагогів-музикантів через удосконалення виконавсько-педагогічних складників навчального процесу, а також активізація навчально-пізнавальної, інструментально-виконавської та творчої діяльності студентів.

Захід проводився 27 лютого 2018 року у малій актовій залі. У творчому змаганні брали участь студенти, які навчаються гри на народних та струнно-смичкових інструментах (баян, гітара, скрипка). Кожен учасник виконував концертну програму, яка складалась із поліфонічного твору, крупної форми і п’єси українського композитора.

Виступи номінантів оцінювало журі у складі викладачів кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін: П.Б.Косенко к.пед.н., доцент (голова журі); В.В.Бурназова к.пед.н., доцент; С.М.Сергієнко, к.пед.н., доцент.

Переможцями стали студенти: Любенчук Микита – І місце, Ніколаєнко Василь – ІІ місце, Крупін Євген – ІІІ місце. Вони зможуть представляти наш виш у другому етапі Олімпіади, який відбудеться у квітні цього року в Ценральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Вінниченка (м. Кропивницький).

Учасники, що не посіли призові місця нагороджені заохочувальними грамотами.

kosenko_p00002 (1) kosenko_p00003 дипломи

колаж

 

Павло Косенко, доцент кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін,

світлини автора.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print