Переможців визначено!

20 лютого ц. р.  викладачі кафедри педагогіки організували й провели І тур Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка». Заздалегідь підготовлені завдання мали на меті своєчасне виявлення педагогічно обдарованої молоді; розвитку та реалізації її професійних здібностей; стимулювання творчих пошуків.

У І турі брали участь студенти 2-их та 3-іх курсів з п’яти факультетів: психолого-педагогічної освіти та мистецтв, фізичного виховання, філології та соціальних комунікацій, гуманітарно-економічного; фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти.

Учасникам олімпіади було запропоновано виконати тести різного рівня складності, що дозволило виявити їхні знання з усіх розділів педагогіки, уміння оперувати термінологічним апаратом, критично аналізувати сучасні тенденції в освіті, творчо розв’язувати педагогічні ситуації.

За підсумками І етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка» ІІ місце посіли: Володимир Татарін, Крістіна Крива (2 курс, ФФСК), Лоліта Богуш (2 курс, ФФМКТО); ІІІ місце – Дар’я Сластьонова (2 курс, ФФСК), Ярослава Лаптєва (2 курс, ФФМКТО), Ірина Петренко (2 курс, ФППОМ).

Вітаємо призерів та учасників олімпіади й бажаємо в подальшому досягати нових наукових звершень, працювати над підвищенням іміджу педагогічної професії; зберігати й розвивати кращі традиції рідної альма-матер.

3

1 2 4

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами кафедри)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print