Переможців визначено!

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 9 грудня 2016 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв 14 лютого ц. р. відбувся І етап Олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво». За традицією олімпіаду організовували доценти кафедри музичного виховання. Пакет завдань для конкурсу розробила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Інна Пащенко.

Олімпіада 1 Олімпіада 2

Журі в складі доцентів кафедри музичного виховання І. В. Дубінець, С. М. Сергієнко, І. М. Пащенко та головного методиста з музичного мистецтва ЗОШ №3 О. А. Домаскіна  визначило переможців,  які 26-28 квітня 2017 року зможуть представити університет на ІІ етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності «Музичне мистецтво» у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Вололодимира Винниченка.

Олімпіада 3 Олімпіада 4

Третє місце посіли студенти Карина Левченко та Дар’я  Гладушко, друге – Ганна Колеснікова, а першість заслужено завоювала Олександра Отришко.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів у ІІ етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади!

Кафедра музичного виховання БДПУ
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print