Перевірка на міцність, витримку…

На базі історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка 7 листопада ц. р. стартував V Всеукраїнський студентський турнір з історії, в якому брали участь і студенти-історики гуманітарно-економічного факультету БДПУ Ірина Прокопенко – 4-й курс, Олексій Короткий – 3-й курс та Олена  Сорокіна – 2-й курс.

Турнір – це не тільки перевірка знань в царині історії, але й перевірка на міцність, витримку, дружність і вміння "викрутитись" із будь-якої ситуації.

BjtjFhWNpTU pZDKZqerz_g

 Загалом у турнірі взяли участь 24 команди вищих навчальних закладів ІV рівня акредитації з усіх регіонів України. Наша команда зайнала 16-те місце. І це непогано, адже дана поїздка допомогла нам переконатися, що наш університет нічим не гірший від інших, що потрібно й далі пробувати, виправляти помилки і, долаючи перешкоди, займати вищі місця.

"Благодаря этой поездке мы познакомились со многими командами, завели дружеские контакты, узнали много нового о студенческой жизни других университетов. Этот турнир показал, что  студенты БГПУ ничуть не хуже чем студенты Драгоманова, Киево-Могилянки, Львовского и многих других. Я рада, что принимала участие в этом состязании, ведь у меня были такие отличные сокомандовцы" – розповіла згодом Ірина Прокопенко.

M5n48ScbZjI

А Олексій Короткий має свою думку: "Турнір 2016 року був для мене шоковим. Гадаю, що навіть перша сесія не змушувала мене пити стільки кави. Було дивно побачити і почути стільки істориків і студентів в одному місці, було дивно розуміти, що тебе з ними щось об'єднує".

 Хочемо висловити велику вдячність нашим Тамарі Макаренко, Світлані та Костянтину Бахановим за надану можливість проявити себе та свої знання в нових умовах і зануритись в світ науки.

І наостанок – трішки гумору від наших студентів: "Наша команда посіла далеко не найкраще місце, але це дрібниці, адже, планшетів так нікому не подарували"…

Олена Сорокіна,
студентка ГЕФ,
учасниця турніру
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *