Перша спроба стала вдалою 

Несподіваною мистецькою подією стало відкриття 16 квітня ц. р. в Бердянському художньому музеї ім. І. І. Бродського виставки робіт студентів  спеціальності Початкова освіта. Образотворче мистецтво факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв (http://bdpu.org/faculties/fppom/). «Природи та мистецтва гармонійний світ». Це – перша спроба молодих дарувань познайомити місцевих жителів і гостей нашого міста із власними творчими досягненнями.

На виставку завітали гості: проректор з науково-педагогічної роботи, доцент  Вікторія Ліпич, викладачі та студенти факультету ППОМ.

Присутніх привітала провідний викладач зі спеціальності «Образотворче мистецтво», доцент кафедри початкової освіти http://bdpu.org/faculties/fppom/structure-fppom/kaf-poch-osvity/  Олена  Малицька http://bdpu.org/faculties/fppom/structure-fppom/kaf-poch-osvity/composition-kaf-poch-osvity/malicka/, яка розкрила особливості фрактальної графіки як напрямку в сучасному образотворчому мистецтві.

Контекст культурної події передбачав перфоманс (подарунок від студентів спеціальності Хореографія), виступи декана факультету, професора Людмили Коваль http://bdpu.org/faculties/fppom/structure-fppom/kaf-poch-osvity/composition-kaf-poch-osvity/koval/, проректора з науково-педагогічної роботи Вікторії Ліпич і майбутніх фахівців у галузі початкової освіти й образотворчого мистецтва.

Після урочистої частини присутні мали можливість ознайомитись із виставковим матеріалом. Гості відчули гармонійне поєднання природи і мистецтва, творчості і майстерності. Тож побажаємо молодим і талановитим студентам натхнення, креативності, упевненості й успіхів у навчанні. Із нетерпінням чекаємо нових творчих зустрічей у виставкових залах!

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами кафедри)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print