Перше засідання Наглядової ради в БДПУ

У червні 2018 року згідно з наказом МОН України в нашому університеті створена Наглядова рада, метою діяльності якої є здійснення нагляду за управлінням майном університету та додержанням мети його створення.

До складу ради увійшли: Микола Шут (академік Національної академії педагогічних наук України, доктор фізико-математичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри загальної та прикладної фізики Фізико-математичного інституту Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова), Сергій Соболєв (Народний Депутат України), Наталія Власова (начальник управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації), Сергій Валентиров (Народний Депутат України), Ігор Балуба (керівник експертної групи з питань освіти дорослих та педагогічної освіти Директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України), Максим Міщенко (директор Бердянського закладу загальної середньої освіти №11, депутат Бердянської міської ради), Григорій Патей (депутат Бердянської міської ради), Володимир Чепурний (міський голова міста Бердянська), Микола Шостак (начальник відділу культури виконавчого комітету Бердянської міської ради).

7 грудня 2018 р. о 12.00 відбулося перше засідання Наглядової ради, на якому ректор Бердянського державного педагогічного університету, професор Ігор Богданов представив доповідь «Стратегія розвитку БДПУ: здобутки та перспективи розвитку».

Зазначимо, що Наглядова рада у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України, Статутом Бердянського державного педагогічного університету і положенням (можна ознайомитись на сайті БДПУ). Основними принципами діяльності Наглядової ради є: колегіальність та максимальна відкритість у прийнятті рішень, прозорість діяльності, неупередженість і рівноправність членів наглядової ради, розмежування прав, повноважень і відповідальності між наглядовою радою та ректором Університету, незалежність від політичних партій, релігійних організацій, громадських об’єднань.

_DSC7378 _DSC7401

_DSC7386 _DSC7383

_DSC7380

«Університетське Слово»
(за матеріалами наукового відділу БДПУ)
Світлини Дмитра Бакарджиєва
(Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print