Перші ластівки – до нашого гніздечка…

 Сьогодні, 12 липня, стартувала цьогорічна вступна кампанія: в електронних кабінетах вступників відкривається можливість подання заяв на вступ до ЗВО. Від сьогодні через е-кабінети можна подавати заяви до обраних вишів, проте МОН просить абітурієнтів перед цим перевірити внесену інформацію: правильність середнього балу атестата, який цього року вступники повинні розраховувати самостійно, контактні номери телефонів та завантажені файли: фото, додаток до атестата, а також документ про підтвердження реєстрації в селі, якщо вступник претендує на отримання сільського коефіцієнта. Водночас у абітурієнтів буде достатньо часу на подання заяв, тому не варто поспішати. Подавати заяви через електронні кабінети можна буде до 18:00 26 липня, тобто понад два тижні.
   Проте сьогодні зранку перші десятки охочих пов`язати свою долю на кілька років із нашим університетом разом із своїми батьками-дідусями-бабусями ринули все-таки до приймальної комісії БДПУ. Відповідальний секретар комісії, доцент Іван Давиденко та його цьогорічна «бойова команда» під вмілим керівництвом ректорату подбали про все, щоби кожен, хто завітає до нашої приймальної комісії, отримав повноцінний асортимент послуг.
   Звичайно ж, я не міг не привітати Івана Олександровича із його першою вступною кампанією на посаді відповідального секретаря приймальної комісії (див. світлину).
   Успіхів Вам, пане Іване, і Вашій команді!!!

dav sdr

dav  sdr

sdr dav

dav

dav dav

 

Степан Герилів,
журналіст

Світлини автора  


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print