Перші – серед кращих енергетиків України

Нещодавно підбили підсумки  XV Всеукраїнського конкурсу «Молодь – енергетиці України 2015», що проводиться Міністерством енергетики та вугільної промисловості України за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії наук України.

Мета конкурсу полягала в широкому залученні молоді до вирішення проблем паливно-енергетичного комплексу України; підвищенні економічності та надійності вітчизняної енергетики; впровадженні нових енергозберігаючих та екологічно чистих технологій.

Наші науковці – доцент кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні Яна Сичікова та студент 4 курсу факультету фізико-математичної і технологічної освіти Сергій Ковачов здобули перемогу в цьому конкурсі, отримавши дипломи І ступеня та почесні подарунки. Всього на конкурс, що тривав упродовж 2015 року, було подано 88 робіт. Робота «Фотоелектричні перетворювачі енергії на основі наноструктурованих матеріалів для забезпечення енергоефективності та енергоощадності держави» була представлена у номінації «Нетрадиційні відновлювальні джерела енергії» та була присвячена розробці технологій підвищення енергоефективності та енергоощадності України.

IMG_20160413_154852

Як зазначила завідувач кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні професор Наталя Сосницька, участь у цьому конкурсі свідчить про потужний потенціал наших науковців, а перемога в ньому – про дійсно конкурентоспроможні розробки, що можна вважати впевненими кроками у напрямку комерціалізації наукових здобутків  членів кафедри МВФМДтІТН та студентів ФФМТО.

Учасників заходу привітали від Міненерговугілля України, від ГО «Рада ветеранів праці енергетики» ветерани Тамара Потєхіна (ПАТ «Київенерго»), Костянтин Вощинський (ПАТ «Укргідроенерго»), Ярослав Громко (ПАТ «Центренерго»), Георгій Кривоблоцький (Дніпровська ЕС НЕК «Укренерго»). Від професорсько-викладацького складу молодих енергетиків привітали професор Любов Кєсова та декан теплоенергетичного факультету Євгеній Письменний.

IMG_20160413_160741 IMG_20160413_161020

Під час конкурсу учасники мали можливість надати пропозиції щодо впровадження нових екологічно чистих технологій в енергетику, використання, відтворення та збереження природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки функціонування ПЕК, ефективного використання енергії у виробництві, енергозбереження, а також запровадження моніторингу стану навколишнього середовища.

Підсумки конкурсу засвідчили зростання інтересу молоді до енергетичної галузі, бажання стати учасниками реформ та зробити внесок у модернізацію паливно-енергетичного комплексу.

Відзначення переможців конкурсу, роботи яких оцінені фаховою експертною комісією, проходило в актовій залі Національного університету «Київський політехнічний інститут». Міненерговугілля України постійно сприяє у проведенні Конкурсу, адже галузь потребує висококваліфікованих і обізнаних спеціалістів.

IMG_6372

Привітав переможців Герой України, голова правління ВАТ «Укргідроенерго», член колегії Міністерства палива та енергетики України, президент Асоціації «Укргідроенерго», професор Українського державного університету водного господарства та природокористування Семен Поташник. Переможцям конкурсу очільники ГО «Рада ветеранів праці енергетики» С. Поташник та З. Томаш вручили Дипломи та сувеніри. На закінчення урочистостей учасників привітав художній колектив БК КПІ.

Андрій Малихін,
декан факультету ФМТО БДПУ
(за матеріалами, наданими переможцями конкурсу
та сайту Міністерства енергетики та вугільної промисловості України)


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!