Перші!

На початку грудня на адресу факультету фізико-математичної і технологічної освіти БДПУ надійшов довгоочікуваний офіційний документ про те, що команда студентів-математиків нашого факультету в Інтернет-турі всеросійських олімпіад з міжнародною участю з елементарної і вищої математики серед студентів педагогічних вишів і вишів, які здійснюють підготовку учителів математики, посіла перше командне місце!

main

Участі в олімпіаді передувала чітко спланована робота з поглиблення знань студентів з окремих розділів математичних дисциплін. Підготовка, організована на кафедрі математики (керівник – доцент Вагіна Н. С.), була послідовною, системною, різноманітною за груповими та індивідуальними формами, але якість кінцевого результату забезпечували, перш за все, наполеглива щоденна навчальна праця студентів та високоякісна робота багатьох викладачів, серед яких слід відзначити постійних тренерів команди – старших викладачів Валерія Коваленка та Катерину Пастирєву.

Успішний виступ на олімпіаді підтвердив конкурентоспроможність національної освіти, авторитет Бердянського державного педагогічного університету на міжнародному рівні. Друге й третє місця посіли представники Білоруського державного педагогічного університету та Східноказахстанського державного університету.

Маємо надію, що випускники середніх навчальних закладів багатого на козацькі традиції Запорізького краю звернуть увагу на досягнення наших студентів-математиків і виявлять бажання під час вступної кампанії 2015 року приєднатись до дружної студентської родини Бердянського державного педагогічного університету та отримати одну з найбільш складних, але водночас найбільш цікавих і затребуваних на ринку праці спеціальностей – математика, вчителя/викладача математики. Враженнями діляться переможці:

image004
Анастасія Іванова (студентка-магістрантка):

  • Олімпіада – це інтелектуальне змагання, в якому студент отримує можливість проявити власні вольові якості, оригінальність та швидкість мислення, креативність і творчість. На мою думку, такі змагання дозволяють зміцнити впевненість у власних силах та стимулюють до самовдосконалення.

image006
Крістіна Лавриненко (студентка 3-го курсу):

  • Підготовка до олімпіади дала мені змогу поглибити свої знання з математики, а під час її проведення постійно відчувалось те, що, хоча ми не знаємо наших суперників з інших країн, але повинні виступити якомога краще, бо представляємо наш Бердянський, український університет!

image008
Володимир Беляєв (студент 4-го курсу):

  • Мені завжди подобалось брати участь у різноманітних змаганнях, особливо в інтелектуальній сфері. Олімпіада дала мені змогу об’єктивно оцінити свої знання. Дуже добре, що олімпіади почали проводити дистанційно, адже більше вишів матимуть можливість брати в них участь.

image010
Юрій Каркелан (студент 4-го курсу):

  • Я задоволений олімпіадою, були цікаві завдання. Дуже вдячний своєму університету за те, що надав мені можливість взяти участь в цій олімпіаді. Буду намагатися вдосконалювати свої знання, щоб і в подальшому брати участь у подібних заходах.

image012
Роман Бабак (студент магістратури):

  • Вважаю, що участь у подібних інтелектуальних змаганнях корисна для студентів-математиків та сприяє їхньому професійному зростанню. Пропоную студентам молодших курсів активніше приєднуватись до участі у предметних олімпіадах та Брейн-рингах.

image014
Олег Кеда (студент 4-го курсу):

  • Математичні міжнародні Інтернет-олімпіади дозволяють оцінити глибину та міцність знань студентів, їх працездатність у менш стресових умовах порівняно із звичайними очними олімпіадами. Також вони збагачують досвід розв’язування більш складних та більш цікавих задач. На мою думку, і в майбутньому доцільно брати участь у таких олімпіадах з метою підвищення та перевірки рівня знань студентів.

Андрій Малихін,
декан факультету фізико-математичної
і технологічної освіти

Світлини Володимира Малихіна


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print