Першість БДПУ з легкоатлетичної комплексної естафети

Протягом цього навчального року в університеті проходить спартакіада з різних видів спорту, остання спортивна дисципліна для студентів університету – легкоатлетична комплексна естафета. Змагання проходили в двох групах: : І – студенти факультету фізичного виховання, ІІ – студенти факультетів фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти; філології та соціальних комунікацій; гуманітарно-економічного; психолого-педагогічної освіти та мистецтв; дошкільної, спеціальної та соціальної освіти.
   Командний залік визначався у кожній групі за кращим часом, який команда виборола під час бігу по дистанції. Кількість команд від одного факультету та групи ФФВ могла бути представлена лише однією збірною командою, до складу якої входили чотири учасники – дві дівчини та два юнака. За програмою легкоатлетичної комплексної естафети дівчата пробігали 100 метрів, а юнаки – 200 метрів.

У першій групі трійка призерів розташувалась наступним чином: ІІІ місце – збірна І курсу, ІІ місце – у студентів ІІ курсу, а переможці стали збірна команда 4 курсу ФФВ. В другій групі черговість наступна: ІІІ місце – збірна гуманітарно-економічного факультету, ІІ місце – у студентів факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти, на І місці збірна команда факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв.

Підбиваючи підсумки змагань, суддівська бригада нагородила всіх учасників змагань солодкими призами, які люб’язно надав профспілковий комітет БДПУ (голова – доцент БДПУ, депутат міськради Віталій Лола),  а призерів та переможців нагородили грамотами декана факультету фізичного виховання Сергія Кушнірюка та ректора університету Ігоря Богданова.

1 (1) 0  

2 (1) 3

4 5

Руслан Літус,
старший викладач кафедри фізичного виховання ФФВ БДПУ
Світлини автора

           


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print