Першовересень з благаннями миру та спокою…

…І вірою та впевненістю у Перемогу – нарешті рідна Україна стане по-справжньому вільною, неподільною, єдиною!

…Пролетіло тривожно-курортне бердянське літо, залишивши спекотні хвостики в студентській канікулярній пам`яті. Проте, як і завжди, було воно таке коротке й таке ненаситне…

…І нічого, що не було цьогоріч традиційних уже пишних урочистостей на головному міському майдані. То нічого. Головне ж – у нас, як не на Донбасі! Головне, що в нас – мир. А з усім іншим ми обов`язково справимося…

Як проходило свято в Інституті філології та соціальних комунікацій БДПУ, повідомляє наш кореспондент Тетяна Нікішина: «Вересень є завжди хвилюючою порою не лише для студентів-першокурсників, їх батьків, але й для викладачів, адже дружна сім’я Інституту філології та соціальних комунікацій поповнилася на 100 розумних, порядних, талановитих дітей!

У Бердянському державному педагогічному університеті є добра традиція – на початку навчального року проводити урочисту «Посвяту у студенти», на якій ознайомили новоспечених студентів зі структурою Інституту.

IMG_2788З привітальним словом виступили директор Інституту філології та соціальних комунікацій, кандидат філологічних наук, доцент А. М. Сердюк, заступник директора з навчально-методичної роботи, кандидат філологічних наук, доцента О. А. Сєнічева, заступник директора з наукової роботи та міжнародної діяльності, кандидат філологічних наук, доцент С. С. Журавльова, заступник директора з виховної роботи, кандидат філологічних наук, доцент О. Б. Червенко, які окреслили головні завдання для майбутніх філологів та журналістів – успішне навчання, активна участь у наукових заходах та цікаве, змістовне проведення свого дозвілля. Також першокурсникам представили працівників директорату, які будуть супроводжувати їх до отримання диплому – методиста Ю. М. Мусенко та секретаря О. І. Трюхан.

IMG_2794Про шість базових кафедр Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ розповіли їхні завідувачі: завідувач кафедри української мови та методики викладання фахових дисциплін, доктор філологічних наук, професор Р. О. Христіанінова, завідувач кафедри української літератури та компаративістики, доктор філологічних наук, професор О. П. Новик, завідувач кафедри загального мовознавства і слов’янської філології, доктор філологічних наук, професор О. П. Колінько, завідувач кафедри зарубіжної літератури та теорії літератури, кандидат філологічних наук, доцент І. Е. Співак, завідувач кафедри іноземних мов і методики викладання, кандидат педагогічних наук, доцент О. Б. Ярова, завідувач кафедри соціальних комунікацій, кандидат філологічних наук, доцент Ю. О. Мельнікова.

IMG_2797 IMG_2803

Майбутніх філологів та журналістів також привітав ансамбль народної пісні «Золотий гомін», створений на базі Інституту філології та соціальних комунікацій, та його художній керівник, кандидат педагогічних наук, доцент О. Д. Бузова.

IMG_2806

Наприкінці свята настав найурочистіший момент – прийняття клятви першокурсниками, у якій студенти 1-го курсу пообіцяли постійно і наполегливо оволодівати знаннями, любити обрану професію, формувати у собі високі якості.

Професорсько-викладацький склад Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ має надію, що нові студенти збережуть та примножать традиції рідного університету!».

IMG_2792 IMG_2795

Нинішнього першовересневого ранку подібні святкування проходили також (див. світлини):

  • на факультеті економіки та управління:

IMG_2808 IMG_2811 IMG_2813 IMG_2815

  • в Інституті соціально-педагогічної та корекційної освіти:

IMG_2818 IMG_2823 IMG_2825 IMG_2830

  • на факультеті фізичного виховання:

IMG_2834 IMG_2840 IMG_2842 IMG_2845

  • в Інституті психолого-педагогічної освіти та мистецтв та інших.

IMG_2852 IMG_2854 IMG_2858 IMG_2860

Керівники факультетів та інститутів, кафедр знайомили першокурсників із викладачами, цікавими моментами студентського життя, яке від сьогодні в них починається.

«Університетське Слово»
Світлини з архіву редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print