Перший день «технологічного тижня»…

Від сьогодні по 16 квітня на факультеті фізико-математичної і технологічної освіти БДПУ проходить тиждень технологічної освіти.

_DSC0334 _DSC0348

Відкрив  його сумісний науково-методичний семінар викладачів кафедри теорії та методики технологічної та професійної освіти і методичного об’єднання вчителів трудового навчання та технологій міста, району та області. На методичному семінарі перед вчителями виступили: голова методичного об’єднання вчителів трудового навчання міста Бердянська Ігор Погоріло, декан факультету, доцент Андрій Малихін, завідувачка кафедри теорії та методики технологічної та професійної освіти, доцент Ольга Рогозіна. Із доповіддю «Використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках трудового навчання» виступила доцент кафедри Людмила Даннік, а тему «Окремі аспекти реалізації методу проектів у трудовому навчанні» розкрив у своєму виступі доцент кафедри Микола Пелагейченко (див. світлини).

_DSC0298 _DSC0368

Відкрито виставку декоративно-ужиткового мистецтва, на якій представлені  вироби студентів факультету фізико-математичної і технологічної освіти, спеціальності «Трудове навчання і технології».

​Ольга Рогозіна,
завідувач кафедри,
кандидат педагогічних наук, доцент
Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *