Перший крок до чудової традиції

Сьогодні, 8 вересня, о 12-ій годині представники ректорату університету разом із профспілковим комітетом урочисто вручили студентські квитки першокурсникам факультетів економіки та управління; фізико-математичної та технологічної; комп’ютерних та енергозберігаючих технологій.

_DSC9020

Із отриманням першого офіційного документу в стінах Бердянського державного педагогічного університету першокурсників вітали: ректор БДПУ, професор Ігор Богданов, голова профспілкового комітету Віталій Лола, в. о. декана Геннадій Шишкін та провідний фахівець з виховної роботи БДПУ Анетта  Омельченко. Вони розповіли наймолодшим студентам, зокрема, навіщо потрібен студентський квиток та як варто ним користуватись.

_DSC9038 _DSC9040 _DSC9064 _DSC9111

Студентам дуже сподобалось, що студентські квитки вручали кожному особисто в руки. Вони змогли відчути поважне, шанобливе ставлення до кожного зі студентів із боку керівництва університету.

_DSC9142

Згодом таке ж урочисте вручення студентських квитків проходило в малій актовій залі музичного корпусу для студентів факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, на якому були присутні: перший проректор БДПУ Ольга Гуренко, голова профспілкового комітету Віталій Лола та декан факультету Людмила Коваль, які змогли відмітити важливість кожного студента та вручити їм їх студентські квитки.

Таке по-святковому тепле вручення квитків студентам першого курсу в цьому році відбулась вперше, а це вже важливий крок до нової  чудової університетської традиції!

Юлія Хаматгораєва,
студентка БДПУ,
кореспондент «Університетського Слова»
Світлини Павла Тєлькі
(Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *