Перший ювілей «Золотого гомону»

Як ми уже повідомляли, сьогодні 22 вересня, з нагоди 80-річчя факультету філології та соціальних комунікацій БДПУ в актовій залі головного корпусу університету відбувся урочистий концерт народного ансамблю народної пісні «Золотий гомін» (керівник – доцент Олена Бузова) з приводу свого  маленького ювілею – 5 літ з дня заснування колективу.

_DSC0001 _DSC9864 _DSC9928

На свято завітало багато гостей, які хотіли привітати керівника, учасників ансамблю та факультет ФСК із їх ювілеями.

Першими висловили свої привітання перший проректор університету, професор Ольга Гуренко та голова профспілкового комітету, доцент Віталій Лола. Керівникові «Золотого гомону» Олені Бузовій вручили заслужену Грамоту та чарівну орхідею на спогад про щасливу мить – від імені ректорату та профспілкового комітету.

_DSC9774 _DSC9798 _DSC9832 _DSC9864

Свій рідний факультет привітала в. о. декана ФФСК, професор Ірина Глазкова, ознайомивши глядачів із науковими надбаннями та сферами діяльності факультету, а також презентувала книгу, яка вийшла спеціально до 80-річчя факультету (її можна знайти в бібліотеці університету та в читальних залах).

_DSC9911 _DSC9925 _DSC9928 _DSC9943

Творчий фольклорний ансамбль «Золотий гомін» виявили бажання  привітати та подарувати свої виступи творчі колективи: народний фольклорний ансамбль «Хуртовина» (керівник – Інна Пащенко), хорова народна капела «Промінь» (керівник – Іван Іванченко), Болгарська недільна школа ім. Василя Левського та Грецьке товариство «Еллада» (керівник – Ірина Нагай).
Олена Бузова висловила своє велике «ДЯКУЮ» всім, хто прийшов на свято ансамблю, на його перше 5-річчя. Вона розповіла про історію створення колективу від 2011 року і до сьогодення, після чого на сцену  запросили Олену Бузову її студентки з першого складу ансамблю та піснею привітали свого улюбленого керівника!

Юлія Хаматгораєва,
студентка БДПУ,
кореспондент «Університетського Слова»
Світлини Павла Тєлькі (Студклуб)


Поділитися:

  • Добавить ВКонтакте заметку об этой странице
  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Blogger
  • Мой Мир
  • Одноклассники
  • Print
  • RSS
comments powered by HyperComments

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!