Перший день «Еconomy week» на ГЕФ

15 квітня ц. р. на гуманітарно-економічному факультеті відбулося відкриття Тижня Економіки. Студенти-економісти прийняли естафету від студентів-істориків, запланувавши низку цікавих та пізнавальних заходів протягом тижня.

Із вітальною промовою до присутніх звернувся завідувач  кафедри економіки, підприємництва та фінансів, д. е. н., професор Павло Захарченко. Заступник декана з навчальної роботи Олена Авдєєва, заступник декана з виховної роботи Ірина Нагай та представники студентського самоврядування Дмитро Кіосов і Микола Оверченко привітали всіх присутніх та побажали гарного настрою, натхнення та цікавих випробувань.

Перший день тижня відкрив тренінг з управління економічними проектами, який був проведений к. е. н., доцентом кафедри економіки, підприємництва та фінансів Михайлом Гриценком.

У ході тренінгу розглядалися питання розробки бізнес-проекту на прикладі конкретного підприємства ТОВ «Глобус». Мета бізнес-проекту «Створення промислово-технічного комплексу з виробництва рибопродуктів».

Студенти першого, другого та третього курсів активно брали участь у тренінгу та з інтересом долучилися до бізнес-планування. Інтерактивне спілкування, влучні практичні поради та невимушена атмосфера зібрання дали змогу студентам випробувати та відточити свої теоретичні навики.

Щира подяка декану гуманітарно-економічного факультету доценту Тамарі Макаренко, викладачам кафедри економіки, підприємництва та фінансів: проф. Захарченку П. В., доценту Гриценку М. П., ст. викладачу Жваненко С. А.  за організацію проведення тренінгу з управління економічними проектами.

Тиждень обіцяє бути цікавим, тож, долучайтесь до заходів!

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Ірини Нагай)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print