Під кольорами Union Jack

Щорічно наприкінці квітня кафедра іноземних мов і методики викладання проводить Тиждень іноземних мов, мета якого – популяризація вивчення linguas peregrinas студентами БДПУ.

Так, тиждень розпочався заходами, присвяченими англійській мові та її батьківщині – Великій Британії. Отже, акт перший – The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland.

Дія Перша.

І лине крізь призму століть Шекспіра замріяне слово…

Шекспір 1

Небагатьом поетам і письменникам вдається крізь віки торкатися сердець наступних поколінь. Одним із найяскравіших представників цієї плеяди є Вільям Шекспір.

24 квітня доцентом Оксаною Халабузар було організовано та проведено разом зі студентами 11 групи факультету фізичного виховання літературну зустріч, присвячену творчості видатного англійця.

Учасники заходу представили в своїх мультимедійних презентаціях цікаві факти з біографії Шекспіра, розкрили аспекти становлення його креативної особистості. Продекламовані англійською та українською мовами сонети допомогли відчути ніжність і романтизм, драматизм і чарівну мелодійність поезії, якими просякнута спадщина письменника.

Бурхливі оплески учасників заходу зірвали інсценізації уривків із найвідоміших Шекспірових п’єс, що були виконані англійською мовою та вразили емоційністю і акторськими здібностями студентів-першокурсників.  

Шекспір 2  Шекспір 5

Дія Друга.

Під англійською короною…

25 квітня під керівництвом викладача Юлії Прядко студенти 102 групи факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти змагалися за першість у конкурсі «The UK Quiz». Захід був присвячений культурі, традиціям та політичному устрою Великої Британії. Дві студентські команди виконували різноманітні лексичні та граматичні вправи і тести, виступали із тематичними доповідями, дивились відео, прослуховували аудіо-записи, розв’язували кросворди, відгадували ребуси. В результаті чесної боротьби з рахунком 18:21 переможцем стала команда «Clever Girls».

Усі учасники конкурсу отримали задоволення від гри та гарний настрій, і на знак примирення заспівали разом «We Are the Champions» легендарної групи «Queen».

 ???????????????????????????????

 

Дія Третя.

В Британському музеї…

А от студенти 32 групи факультету філології та соціальних комунікацій у супроводі доцента Валерія Богдана здійснили віртуальну екскурсію до Британського Музею в Лондоні, який є одним з найбільших світових музеїв історії та культури людства. Учасники екскурсії переконались, що колекція музею, яка містить приблизно вісім мільйонів робіт, є самою вичерпною й найбільшою з існуючих, оскільки має експонати з усіх континентів, ілюструє та документує історію людської культури від її початку до сьогоднішніх днів.

To be continued…

За матеріалами кафедри іноземних мов і
методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print