Під вітрилами перемог

Із 3 по 8 червня ц. р. в столичному  Києві  проходили традиційні масові змагання з вітрильного виду спорту «KIEV SAILING WEEK». Цьогоріч у змаганнях брали участь 157 екіпажів яхт різних класів. У класі LASER відбулось 9 гонок, за результатом яких, студент 4 курсу факультету фізичного виховання БДПУ Валерій Кудряшов не залишив жодних шансів своїм суперникам, посівши перше місце!

1

2а

А з 9 по 11 червня ц. р. в Приморську  відбувся ІІ Етап Чемпіонату України з пляжного волейболу – на базі відпочинку «Орбіта». Змагання проходили серед жіночих, чоловічих та команд ветеранів (38+), які приїхали зі всієї України, щоби позмагатися за першість.  Представницею Бердянська стала збірна нашого університету в складі:  Євгенія Сєрих (випускниця БДПУ) та Євгенія Подлубная (студентка-магістрантка факультету фізичного виховання БДПУ). Дівчата наполегливо змагались за можливість взяти участь у фіналі змагань, але команди-суперниці не дали їм шансів, тому збірна БДПУ посіла 7 місце у турнірі серед жіночих команд ІІ Етапу Чемпіонату України.