Підбили підсумки тижня охорони праці

Традиційно 28 квітня у Бердянському державному педагогічному університеті відзначається Міжнародний день охорони праці.

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році.

Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві.

У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

За рекомендацією Міжнародної організації праці в цьому році  Україна відзначатиме 28 квітня День охорони праці під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

У нашому університеті до цієї знаменної подію було проведено тиждень охорони праці, який включав ряд заходів: кураторські години, оновлення куточків охорони праці, висвітлення у ЗМІ, поширення тематичних буклетів тощо.

Та найприємнішою частиною є конкурс плакатів до Дня охорони праці, у якому студенти БДПУ та   вихованці економіко-гуманітарного коледжу активно беруть участь.

_DSC1914

Цього року на конкурс було подано більш ніж 20 плакатів. Переможців визначала конкурсна комісія. У результаті конкурсу перше місце посіла команда 402 групи факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти , друге – студенти 43 групи факультету фізичного виховання , а третє – студенти цього ж факультету 51 групи. Нагородження переможців конкурсу проходило у рамках урочистого заходу, присвяченого Міжнародному дню охорони праці. Проректор з науково-педагогічної роботи Вікторія Ліпич  привітала всіх з подією та розповіла про історію свята. Вона наголосила на необхідності дотримуватися режиму праці з метою запобігання виробничого травматизму. Розповіла про не зовсім втішну статистику. Перший проректор Ольга Гуренко (http://bdpu.org/Gurenko.html )  нагородила кращих працівників галузі охорони праці БДПУ за їх сумлінну працю та пропаганду безпечної праці: голову профспілкового комітету Віталія Лолу, інженера з охорони праці Марію Божко та доцента кафедри професійної освіти Яну Сичікову. Завідувач кафедри основ здоров’я, фізичої реабілітації та екології БДПУ Світлана Хатунцева представила доповідь про здоров’я людини та вплив його на працездатність. А Марія Божко і Віталій Лола нагородили переможців конкурсу грамота ректора та сертифікатами в піцерію «Немо». Привітаємо переможців та пам’ятаємо про обережність на робочому місці!

_DSC1904 _DSC1907

_DSC1913 _DSC1919

Яна Сичікова,
голова РМУ БДПУ

Світлини Павла Тєлькі
(Студклуб)  

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print