Підбиття підсумків ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції ВБФ «Серце до серця» — «Почуй світ!»

8 лютого ц. р. в приміщенні Запорізької обласної дитячої клінічної лікарні відбулася прес-конференція з підбиття підсумків ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції ВБФ «Серце до серця» — «Почуй світ!».

Акція проходила з 2 по 22 квітня 2018 р. у всіх регіонах України.          Її основна мета — збір коштів для дітей з вадами слуху та придбання медичного обладнання для дитячих лікарень відповідної області. Спільними зусиллями волонтерів вдалося зібрати близько 3 млн грн., з них 215 тис. — волонтерами Запорізької області. Завдяки цьому стало можливим придбання 29 індивідуальних слухових апаратів для маленьких жителів нашого регіону.

Не стояли осторонь цієї акції і студенти-активісти Волонтерського загону «Палітра добра» під керівництвом викладачів кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти – Анастасії Тургенєвої та Катерини Петровської. Вже котрий рік поспіль вони із задоволенням роблять добі справи разом Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця».

Під час прес-конференції було виокремлено територіальні громади та освітні заклади Запорізької області, які взяли активну участь у проведенні акції. Серед них було відзначено й Бердянський державний педагогічний університет, зокрема кафедру соціальної роботи та інклюзивної освіти, волонтерський загін «Палітра добра».

Щиро дякуємо організаторам акції за можливість долучитися до здійснення доброї справи!

Фото 1 Фото 2

Фото 3 Фото 4

 

 

Наталія Михайленко ,

асистент кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти

Світлини з архіву кафедри

 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print