Підхід, орієнтований на інновації

…А якщо конкретніше, то саме такий підхід демонстрували сьогодні, 23-го жовтня, учасники методичного семінару-практикуму під назвою «Практико-орієнтований підхід до викладання мистецьких дисциплін у контексті сучасних педагогічних технологій», що проходив в ауд. 5в-12 Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв. Окрім викладачів та студентів кафедри музичного виховання в семінарі брали участь представники відділу народної освіти, вчителі музичного мистецтва та художньої культури шкіл району (див. світлини).

Учасники семінару прослухали доповіді завідувача кафедри музичного виховання, кандидата педагогічних наук, доцента Ірини Дубінець «Науково-методична та творча діяльність викладачів кафедри музичного виховання»; кандидата педагогічних наук, доцента Анетти Омельченко «Розвиток творчої активності старшокласників на уроках художньої культури» (із демонстрацією фрагментів уроків за 9 клас «Екранні види мистецтва. Театр» та 10 клас «Художня культура Київської Русі»); учителя Новотроїцької загальноосвітньої школи Світлани Закоморної «Когнітивні методи навчання на уроках художньої культури» та кандидата педагогічних наук, старшого викладача БДПУ Світлани Сергієнко «Музикотерапія на допомогу вчителю загальноосвітньої школи».

Як і запланували, організатори семінару досягли основної мети: не тільки обговорили актуальні питання мистецької освіти, а й обмінялися досвідом з використання інноваційних технологій в викладанні мистецьких дисциплін. На завершення – переглянули невеликий концерт викладачів і студентів спеціальності «Музичне мистецтво» ІППОМ БДПУ.

Й цього разу до організації семінару активно підключилася директор інституту, доктор педагогічних наук, професор Людмила Коваль.

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print