Підсумки логопедичного тижня

2

Традиційним для кафедри прикладної психології та логопедії Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти БДПУ є пізнавальне, веселе, з розмахом проведене святкування Міжнародного Дня логопеда. 

  7  4  

Логопедичний тиждень цього року видався тематичним. Перший день – знайомство, адже не всі знають хто такий логопед! Для студентів різних спеціальностей, викладачів та співробітників університету в 5б корпусі були розвішені листівки із професійними визначеннями та афоризмами про логопеда. Не оминула себе увагою й виставка «Логопед – професія творча». Приємною несподіванкою для всіх стало відкриття Selfi-стіни «Логопед – це покликання» – всі охочі мали змогу сфотографуватися. 

  1 5

Другий день був не менш цікавим – на кожній перерві були організовані «Логоритмічні хвилинки», які проводилися в холі нашого корпусу, привертаючи увагу й зацікавлюючи всіх без винятку. 

 3 6 10

Неоднозначні емоції в третій день нашого святкування викликав перегляд кінострічки «Нелл», заснованої на п'єсі Марка Хендлі (Idioglossia, 1992) з наступним її обговоренням. Адже «Нелл», це така історія, яка повинна привернути глядача своїм незвичним сюжетом, в якій є драма, соціальна проблема, справжня дружба, які переплелися і змусили із завмиранням серця стежити за ситуацією навколо головних героїв. Цей фільм торкається душі, підкрадається позаду і обіймає, наче найдорожчу людину. Всім присутнім після перегляду захотілося відкинути й забути негаразди і подарувати всю світову любов, на яку тільки здатна людина. 

За участю студентів 1-3 курсів спеціальності «Корекційна освіта» була проведена «Словесна вікторина». Упродовж заходу логопеди поетизували, презентуючи свій професійний талант, добирали потрібне, складали слова за схемами, грали в поштову скриньку, заохочували присутніх до веселої логоритміки тощо. Але найбільше захопила усіх присутніх театралізована вистава «Язичок та Іван-Царевич». Студенти-логопеди довели, що на правильному шляху до здобуття омріяної професії. 

9 11

Неповторним, захопливим, творчим, креативним видався звіт волонтерського загону логопедів, на якому й відбулося підбиття підсумків логопедичного тижня. Нагороджуючи активних його учасників, наголошуючи про значущість нашої професії, у Надії Кот народилися такі рядки, якими хочеться поділитися: 

Спешите делать тихое добро.
Дарите людям радость и тепло…
И помыслы пусть Ваши светлы будут.
И душу чью-то вдруг они разбудят!

Логопедичний тиждень промайнув весело, пізнавально… Чекаємо на нові зустрічі! 

Ганна Лопатіна, 
доцент кафедри прикладної психології та логопедії
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print