Пірнувши у чарівний світ шрифтів…

У художньому музеї ім. Бродського вчора,  22 травня, відкрилась виставка робіт видатних українських каліграфів та шрифтарів. Цей проект бердянського арт-простору пов'язаний саме з цим видом мистецтва. У рамках виставки можна познайомитись з роботами різних майстрів, відвідати лекції та майстер-класи. Були виставлені на огляд роботи Олексія Чекаля, Кирила Ткачова, Андрія Костянтинова, Євгена Садка, Андрія Шевченка та інших.

4 6

Студенти та викладачі нашого університету приєднались до цього дійства. Ми мали можливість познайомитись із новими тенденціями, напрямами та віянням. Андрій Шевченко – переможець конкурсу «Український шрифт» 2011 року, учасник багатьох професійних конкурсів, людина, яка відкрила школу сучасної каліграфії – провів майстер-клас для усіх бажаючих. Ми мали можливість  пірнути у світ чарівних шрифтів, спробувати вимальовувати їх таким способом, як це робили багато років тому, чорнилами та звичайним, нашим, азовським очеретом. Це був чудовий досвід, ще одна ланка на шляху саморозвитку.

2

3

На найближчі три дні ця платформа стане територією експериментів, дискусій про мистецтво каліграфії та шрифтів, навчальних програм, перспективних проектів. Отож, не гайте часу, та вирушайте у казкову мандрівку «Букви та Хвилі».

Наталія Ніштук,
студентка І курсу факультету фізико-математичної комп’ютерної та технологічної освіти
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print