Півторагодинні передвиборчі дебати

Наступного вівторка, 24 квітня, в нашому університеті – вибори ректора. Цьому дню передують чимало організаційних питань, вирішення яких лягло на плечі членів організаційного комітету та виборчої комісії. Ось і сьогодні, згідно з вимогами нового закону про вищу освіту та рекомендаціями міністерства вони й організували в головній університетській актовій залі зустріч претендентів на ректорське крісло зі своїми виборцями: викладачами, співробітниками, студентами БДПУ.

DSCN0627 DSCN0637 DSCN0645 DSCN0648

Кандидати на посаду ректора – Костянтин Олексійович Баханов, Ігор Тимофійович Богданов, Вікторія Анатоліївна Зарва, Сергій Георгійович Кушнірюк та Віталій Григорович Хоменко – кожний протягом 15 хвилин знайомив присутніх з основними моментами передвиборчої програми, малював власне бачення університетських перспектив, а згодом – відповідав на числення питання. Півторагодинні передвиборчі дебати кандидатів були цікавими й допоможуть виборцям у вівторок зробити правильний вибір.

DSCN0628 DSCN0630 DSCN0632

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *